Nieuws

Verslag Winterinloop 2022-2023

7 maart 2023

Op zondag 5 maart werd de Winterinloop afgesloten met een heerlijke kop soep en lekkere hapjes. Eén en ander werd verzorgd door onze nieuwe uitbater Sjeff. van het restaurant van onze golfclub.
Op zondag 5 maart vierde ook Jan Heeremans zijn 70ste verjaardag. Nog van harte gefeliciteerd, Jan. Hierdoor was een groot aantal vaste deelnemers niet bij de afsluiting van de winterinloop.

Er bleven 34 deelnemers over, die mee speelden met de laatste Winterinloop van dit jaar.
Naast de strijd om de dag-prijzen,  werd er ook geknokt om de prijzen van het eindklassement.

De uitslagen

Bij de dames werd in het eindklassement de 4de  prijs opgeëist door Annelies Nieuwveld.
De 3de prijs ging naar Britt Spaan.
Margot Kik werd 2de.

De winnares van de Winterinloop 2022/2023 werd overtuigend Renee Wanst.

Bij de heren was het tot het laatst spannend:
Cees Dubbelaar werd 4de.
Tom Groen nam de 3de plaats in.
Aart Simons mocht de 2de prijs mee naar huis nemen.

De winnaar van de Winterinloop 2022/2023 werd Henk Wanst.

Zowel Henk als Renee hebben zich geplaatst voor de Heemskerkse Masters eind september, waarin wordt gestreden om het Groene Jasje.


Na de prijsuitreiking was er een kleine verloting en werd er nog geruime tijd gezellig nagezeten.

De Winterinloop sponsoren WIBA Schilders (Gerard en Rick Baas), PRESTOTYPE (Charles Wanst), De BIERWINKEL de Verwachting uit Assendelft en onze PLANTENMAN Tom Groen werden door de wedstrijdleiding hartelijk bedankt en hebben nu al hun contract verlengd tot 2025.

Namens winterinloop
Nicky Schaap Tom Groen en Henk Wanst

Tot slot: Sommige deelnemers gingen tot het uiterste voor een goede score…..

 

Recent nieuws

Nieuws

Nieuws

Op 9 mei gaat de donderdagavond competitie 2024 van start!!

17 april 2024

Op 9 mei gaat de donderdagavond competitie 2024 van start!! De commissie wil er een gezellige en sportieve avond van maken waar iedereen zich thuis voelt en lekker na een rondje golf gezellig wat blijft eten en/of drinken. We zetten hieronder de uitgangspunten voor de donderdagavond competitie, oftewel de Dozac, voor u nog eens op […]

Nieuws

Dinsdag zomeravondcompetitie (DIZAC) weer van start

DINSDAG ZOMERAVONDCOMPETITIE 2024 Op 7 mei start de dinsdag zomeravond competitie 2024,  de DIZAC. Inschrijven is mogelijk vanaf 16 april en is voor leden van de 18 holes-baan Heemskerkse Golfclub. De commissie wil er ook dit jaar weer een gezellige en sportieve avond en competitie van maken samen met jullie als deelnemers natuurlijk.  Na je […]

Nieuws

Wie wil er op onze centen letten?

15 april 2024

De financiële commissie van onze club is naarstig op zoek naar nieuwe leden. Na 6 jaar wil Piet Hoogeveen graag het stokje overdragen. Mocht u geïnteresseerd zijn, neem dan gerust contact op met Piet, hij kan u er alles over vertellen. ( piet@highveen.nl ) Heeft u geen affiniteit en ervaring met financiën? Iemand tippen mag […]