Nieuws

Vierde par 3 inloopwedstrijd voor de overall-prijs van Fairway Golf-Travel van 22 mei

30 mei 2023

Onder een stralende zon gingen 39 deelnemers de strijd met elkaar aan. Men had er zin, vooraf meedelend dat de “neary” dit keer al in de pocket zat. Mocht dat n iet lukken, dan moest er toch wel een birdy geslagen kunnen worden. Echter, of dat nu lag aan de hazen en eenden  op  de fairway, of dat de hysterische scholekster met 2 jongen op hole 9 (moest uit veiligheid ontweken worden) lag, is moeilijk te raden.  Geen neary of birdy deze avond!!!!!

Evengoed waren de resultaten bevredigend te  noemen. Onder het genot van een drankje compleet met bitterbal, werden de prijzen bekend gemaakt:

1e prijs: Peter Duin, 19 punten – 9 holes greenfee grote baan HGC

2e prijs: Ronica Neefkes, 19 punten – worstenpakket van slagerij Brantjes

3e prijs: Cor Beentjes, 19 punten – vruchtenslof van bakkerij Klees

Aanmoedigingsprijs was voor Gerrit ter Horst – vitaminepillen van Nutri Dynamics  van   Ruud Schoorel.

De pub quiz was leerzaam, slechts 1 team met 0 fouten.

De eerstvolgende wedstrijd is een rabbit-wedstrijd op maandagavond 5 juni a.s.

De par 3  commissie.

Recent nieuws

Nieuws

Nieuws

Op 9 mei gaat de donderdagavond competitie 2024 van start!!

17 april 2024

Op 9 mei gaat de donderdagavond competitie 2024 van start!! De commissie wil er een gezellige en sportieve avond van maken waar iedereen zich thuis voelt en lekker na een rondje golf gezellig wat blijft eten en/of drinken. We zetten hieronder de uitgangspunten voor de donderdagavond competitie, oftewel de Dozac, voor u nog eens op […]

Nieuws

Dinsdag zomeravondcompetitie (DIZAC) weer van start

DINSDAG ZOMERAVONDCOMPETITIE 2024 Op 7 mei start de dinsdag zomeravond competitie 2024,  de DIZAC. Inschrijven is mogelijk vanaf 16 april en is voor leden van de 18 holes-baan Heemskerkse Golfclub. De commissie wil er ook dit jaar weer een gezellige en sportieve avond en competitie van maken samen met jullie als deelnemers natuurlijk.  Na je […]

Nieuws

Wie wil er op onze centen letten?

15 april 2024

De financiële commissie van onze club is naarstig op zoek naar nieuwe leden. Na 6 jaar wil Piet Hoogeveen graag het stokje overdragen. Mocht u geïnteresseerd zijn, neem dan gerust contact op met Piet, hij kan u er alles over vertellen. ( piet@highveen.nl ) Heeft u geen affiniteit en ervaring met financiën? Iemand tippen mag […]