Nieuws

Welke club gebruik je op de green?!

18 juni 2024

De afgelopen maanden zijn er een groot aantal leden geweest die zich ernstig zorgen maakte om de toestand van de baan.

Rough te hoog, overal veel te nat, greens te langzaam, raak teveel ballen kwijt. Dit hebben wij allemaal ter harte genomen en zijn daar zover het kon hard mee bezig geweest zodat het voor de spelers weer leuk golfen is..

Helaas moeten wij soms concluderen dat onze eigen spelers daar iets minder zorgvuldig mee omgaan.

Pitchmarks repareren, bunkers aanharken en dat soort dingen nemen we maar voor lief want alle golfers vinden het lastig om daar verandering in te brengen.

Maar als er nou ook nog spelers zijn die plaggen uit een green slaan dan bloed ons golfbaanonderhoud hart wel behoorlijk.

Deze uitgeslagen plag kunnen jullie het hele seizoen vinden op hole 7.  Want het gaat zeker een paar maanden duren voordat dit weer hersteld is.

Waarvoor dank!!

Recent nieuws

Nieuws

Nieuws

Zaterdag 20 juli Open Dag Heemskerkse Golfclub

10 juli 2024

Zaterdag 20 juli, van 10 tot 12 uur bent u weer van harte welkom op de Open Dag van de Heemskerkse Golfclub. Ideaal voor iedereen (jong en oud) die eens kennis wil maken met deze populaire sport én onze gezellige golfclub. We maken er een leuke ochtend van! Uiteraard leren we je de beginselen van […]

Nieuws

Verslag Maandbeker nr. 5, gesponsord door The Spirit of Wine

9 juli 2024

De 5de maandbeker wedstrijd was net als voorgaande jaren weer een populaire wedstrijd. Vanaf 9.30 uur speelden 69 deelnemers  onder redelijk goede omstandigheden de 18 holes wedstrijd, gesponsord door The Spirit of Wine. Het waaide hard, maar mocht geen naam hebben als je het vergeleek met de eerste zomerstorm van zaterdag. De takken en bladeren […]

Nieuws

Clubkampioenschappen Matchplay 2024

2 juli 2024

In het weekend van zaterdag 29 juni en zondag 30 juni werden de finales van de Clubkampioenschappen Matchplay 2024 gespeeld. In drie categorieën werd gestreden om de beste speler van onze club: Heren (<50 jaar), Heren Senioren en Dames. De weergoden waren ons eindelijk goed gezind. Het was heerlijk weer in het finale weekend. Al […]