Nieuws

Winterafslagplaatsen 18 holes baan vanaf vrijdag 19 november

17 november 2021

In overleg met de baancommissie is besloten om in de loop van vrijdag 19 november de wintertees op de 18 holes baan te plaatsen. Dan worden ook de handicaptabellen omgewisseld.

De wintertees staan alleen op de gele en rode afslagplaatsen, de overige tees worden verwijderd.

Daarna gelden dan de aangepaste wintertee handicaptabellen voor de 18 holes baan. Check uw playing handicap dus goed voordat u de baan in gaat. De tabellen zijn te vinden in de starthuisjes op hole 1 en 10 en in het clubhuis in de gang naar de kleedkamers. Uiteraard wordt ook het E-golf4u systeem aangepast, zodat u het juiste aantal handicap slagen krijgt toebedeeld voor het spelen vanaf de wintertees.

Het goede nieuws is dat m.i.v. zaterdag 20 november de Parklus (hole 10-18) in principe weer qualifying is (mits de condities het toelaten natuurlijk). Mede om die reden zal er m.i.v. zaterdag 20 november gestart worden van hole 10 en kan er op de Parklus een 9 holes qualifying-ronde worden gelopen. U hoeft uw reservering niet aan te passen, in E-golf4u blijft uw reservering vanaf hole 1 gewoon staan. U start echter wel op hole 10. Dit wordt u ook medegedeeld bij de receptie.

Pas als de renovatiewerkzaamheden op de afslagplaatsen van de Polderlus (hole 1 – 9) zijn voltooid en de afstandstegels op de juiste plaats zijn teruggelegd, wordt de gehele 18 holes baan weer qualifying.

Voor vragen e-mail naar: hareco@heemskerksegolfclub.nl

Hareco 18 november 2021
Peter Pelt

Recent nieuws

Nieuws

Nieuws

Clubkampioenschappen Matchplay 2022

27 juni 2022

In het weekend van 25 en 26 juni werden de halve finales en finales gespeeld van onze Clubkampioenschappen Matchplay 2022. De halve finalisten bij de dames: Britt Spaan versus Ellen Crabbendam. Het werd een zeer spannende partij, die resulteerde in een play-off. Ellen won op hole 1. Marie Jose Bovenlander versus Maaike Molman. In de […]

Nieuws

Het was een prachtig midzomerdamestoernooi

23 juni 2022

21 juni is een prachtige datum. De zomer begint en het midzomerdamestoernooi vindt plaats! Er namen 38 dames deel aan deze all tee start, onder leiding van de tweekoppige organisatie: Britta en Petra. Het was prachtig weer met hier en daar een wolkje. Op weg naar de hole om te starten, blijkt de baan er […]

Nieuws

Nieuw! Team wedstrijd (Texas Scramble) op zaterdag 9 juli

Gesponsord door Roof Management van Ado Hartenhof Op zaterdag 9 juli organiseert De Heemskerkse voor haar leden een Texas Scramble Team wedstrijd. Om 12.30 uur wordt het startsein gegeven voor de all-tee start. U kunt zelf uw team van 3 personen samenstellen. Inmiddels staan er al 78 deelnemers ingeschreven (26 teams). Er kunnen  maximaal 108 spelers […]