Nieuws

Young Golfers Open – 16 september

15 augustus 2023

Op zaterdag 16 september is weer het Young Golfers Open op onze mooie golfbaan! De inschrijvingen gaan hard en we zitten bijna vol. Samen met de ‘Young Golfers’ (iedereen die zicht tussen de 20 en 40 jaar voelt) gaan we weer zorgen voor een geweldige dag vol golf en plezier. Het toernooi is open voor zowel leden als niet-leden.

Op deze dag hebben we een all-tees tart vanaf 12:00 uur, op de grote baan. We spelen in 6 ballen, in teams van 3, een texas scramble wedstrijd. Op hole 15 staat een DJ, welke zorgt voor de perfecte sfeer tijdens het toernooi.

Nadat iedereen de 18 holes heeft afgerond organiseren we ook weer de spannende “Nearycontsest”.
Waarbij vanaf het terras, op een steiger, naar de green van hole 18 wordt gespeeld, waarbij mooie prijzen gewonnen kunnen worden.

Vanaf 12:00 uur zal het feestje van het YGO van start gaat!

Lijkt het je leuk om mee te doen en ben/voel je je tussen de 20 en 40 jaar jong, geef je dan nog snel op.
Want vol = vol!
Inschrijven kan via onderstaande link. Inschrijven moet in een team van 3 personen en de kosten om mee te doen per team bedraagt € 165,-.

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeWUalyEfuJZILHwb2mWqAfrhE92skkVJahH-aeg-tt7CfJLA/viewform?vc=0&c=0&w=1&flr=0&fbzx=-2788322573580954264&fbclid=IwAR3bI1xhqrRHUwSBOjrbxiptwMgya4MhzSBkAlOENnkEAfC8znCAesd6_o0

Via deze weg willen we ook nog een oproep doen aan jullie allemaal. Op de dag zelf zoeken wij nog enthousiaste vrijwilligs. Het zal gaan om:

–          Team voor bijhouden scores beerpong + de hole in one hole op hole 8 – van 12:00 tot ca. 17:00 uur

–          Team voor de 2e hole in one hole op hole 13 – van 12:00 tot ca. 17:00 uur

–          Team voor bijhouden nearycontest op green hole 18 – rond 18:00 uur

Natuurlijk zorgen wij dat de vrijwilligers een lunchpakketje krijgen of eventueel mee kunnen eten tijdens de BBQ. Als je alleen een paar uur wilt kunnen we ook kijken of dit mogelijk is!

Wil jij ons helpen tijdens het YGO, je kan je aanmelden via younggolfers.hgc@gmail.com

Alvast bedankt!

 

Groetjes,
Young Golfers Commissie

 

Groetjes,

YGO-commissie (Maaike)

 

Recent nieuws

Nieuws

Nieuws

Zaterdag 20 juli Open Dag Heemskerkse Golfclub

10 juli 2024

Zaterdag 20 juli, van 10 tot 12 uur bent u weer van harte welkom op de Open Dag van de Heemskerkse Golfclub. Ideaal voor iedereen (jong en oud) die eens kennis wil maken met deze populaire sport én onze gezellige golfclub. We maken er een leuke ochtend van! Uiteraard leren we je de beginselen van […]

Nieuws

Verslag Maandbeker nr. 5, gesponsord door The Spirit of Wine

9 juli 2024

De 5de maandbeker wedstrijd was net als voorgaande jaren weer een populaire wedstrijd. Vanaf 9.30 uur speelden 69 deelnemers  onder redelijk goede omstandigheden de 18 holes wedstrijd, gesponsord door The Spirit of Wine. Het waaide hard, maar mocht geen naam hebben als je het vergeleek met de eerste zomerstorm van zaterdag. De takken en bladeren […]

Nieuws

Clubkampioenschappen Matchplay 2024

2 juli 2024

In het weekend van zaterdag 29 juni en zondag 30 juni werden de finales van de Clubkampioenschappen Matchplay 2024 gespeeld. In drie categorieën werd gestreden om de beste speler van onze club: Heren (<50 jaar), Heren Senioren en Dames. De weergoden waren ons eindelijk goed gezind. Het was heerlijk weer in het finale weekend. Al […]