Nieuws

Zondag 28 augustus: veel golf successen, muziek en gezelligheid.

30 augustus 2022

Na twee voorrondes strokeplay werden op zondag 28 augustus de finale rondes gespeeld onder prima omstandigheden. Het weer heeft ons in de twee weekenden sowieso niet in de steek gelaten en de baan lag er heel goed bij. Ook de greens waren goed gemaaid en snel.

Na afloop van de wedstrijden werden naast de strokeplay kampioenen ook de NGF competitie kampioenen gehuldigd. Een prominente plaats werd ingenomen door onze jeugd kampioenen. Onze jeugd leden hebben mooie prestaties neergezet, onder begeleiding van onze PGA Holland jeugdcoach Jos Douwma. En laten we vooral het landskampioenschap van het PAR3 mixed team niet vergeten!

DJ René Lust zorgde voor de muziek tijdens de huldigingen en nog lang daarna.  Dat zorgde er voor, dat het gezellig druk was op het terras.

 

Uitslag strokeplay kampioenschap Dames:
De eerste plaats was voor Ellen Crabbendam met 243 slagen
Runner-up werd Patricia Hogerheijde met 246 slagen

 

Uitslag strokeplay kampioenschap Heren Senioren:
De eerste plaats was voor Tom Groen met 246 slagen
Runner-up werd Willem Tigelaar met 251 slagen

 

Uitslag strokeplay kampioenschap Heren < 50:
De eerste plaats was voor Alex Been met 240 slagen
Runner-up werd Martin de Jong met 242 slagen

 

De leaderboards vind je in de ledenomgeving op deze website. Log in met je lidcode.
Kies in het menu: meerronde

 

Onze kampioenen van de NGF competitie 2022 en de jeugdkampioenen 18 holes 2021:

Dames 2

Heren 1

Heren 3

Jeugd 18 holes 2021

Jeugd PAR3 jeugd met hun trainer Jos Douma


PAR3 mixed werd niet alleen kampioen, maar veroverde ook de landstitel.

Recent nieuws

Nieuws

Nieuws

Verslag Rabbitwedstrijd Par 3 inloop Golftravel 5-6-2023

6 juni 2023

Wat willen we nu nog meer? Een heerlijk zonnetje, een verkoelend windje en een prachtige baan. En niet te vergeten  (uiteindelijk) 36 enthousiaste golfers die met veel plezier hun ronde hebben gelopen. Helaas kregen we een aantal afmeldingen, waaronder één omdat de trein niet reed en men in een oord ver van hier was gestrand….. […]

Nieuws

Slagerij John de Roode zorgde voor een heerlijke Pinksterdag!

30 mei 2023

Op Tweede Pinksterdag is de 3de maandbeker wedstrijd gespeeld, die (inmiddels traditioneel) gesponsord werd door Slagerij John de Roode uit Heemskerk. Ook dit jaar hebben John en Sjaninka weer voor prachtige èn heerlijke prijzen gezorgd. Aan de wedstrijd deden 65 enthousiaste leden mee. Zij hebben kunnen genieten van het mooie weer, onze prachtige baan en […]

Nieuws

Vierde par 3 inloopwedstrijd voor de overall-prijs van Fairway Golf-Travel van 22 mei

Onder een stralende zon gingen 39 deelnemers de strijd met elkaar aan. Men had er zin, vooraf meedelend dat de “neary” dit keer al in de pocket zat. Mocht dat n iet lukken, dan moest er toch wel een birdy geslagen kunnen worden. Echter, of dat nu lag aan de hazen en eenden  op  de […]