Nieuws

Zondag 28 augustus: veel golf successen, muziek en gezelligheid.

30 augustus 2022

Na twee voorrondes strokeplay werden op zondag 28 augustus de finale rondes gespeeld onder prima omstandigheden. Het weer heeft ons in de twee weekenden sowieso niet in de steek gelaten en de baan lag er heel goed bij. Ook de greens waren goed gemaaid en snel.

Na afloop van de wedstrijden werden naast de strokeplay kampioenen ook de NGF competitie kampioenen gehuldigd. Een prominente plaats werd ingenomen door onze jeugd kampioenen. Onze jeugd leden hebben mooie prestaties neergezet, onder begeleiding van onze PGA Holland jeugdcoach Jos Douwma. En laten we vooral het landskampioenschap van het PAR3 mixed team niet vergeten!

DJ René Lust zorgde voor de muziek tijdens de huldigingen en nog lang daarna.  Dat zorgde er voor, dat het gezellig druk was op het terras.

 

Uitslag strokeplay kampioenschap Dames:
De eerste plaats was voor Ellen Crabbendam met 243 slagen
Runner-up werd Patricia Hogerheijde met 246 slagen

 

Uitslag strokeplay kampioenschap Heren Senioren:
De eerste plaats was voor Tom Groen met 246 slagen
Runner-up werd Willem Tigelaar met 251 slagen

 

Uitslag strokeplay kampioenschap Heren < 50:
De eerste plaats was voor Alex Been met 240 slagen
Runner-up werd Martin de Jong met 242 slagen

 

De leaderboards vind je in de ledenomgeving op deze website. Log in met je lidcode.
Kies in het menu: meerronde

 

Onze kampioenen van de NGF competitie 2022 en de jeugdkampioenen 18 holes 2021:

Dames 2

Heren 1

Heren 3

Jeugd 18 holes 2021

Jeugd PAR3 jeugd met hun trainer Jos Douma


PAR3 mixed werd niet alleen kampioen, maar veroverde ook de landstitel.

Recent nieuws

Nieuws

Nieuws

Bridge avond 1 december

6 december 2023

Beste bridgers, Ondanks de vele afzeggingen en zelfs een no show, was het op 1 december weer een gezellig samenzijn. Buiten vroor het, maar binnen ontdooide iedereen! Het was extra spannend, omdat deze avond de promotie/degradatie op het spel stond.   Het was fijn om te zien dat meer deelnemers vooraf kwamen eten. Het aanbod […]

Nieuws

Invoering Winterregels en Aanpassing Plaatselijke Regels

23 november 2023

M.i.v. woensdag 1 november 2023 worden zgn. Tijdelijke Winterregels Regels “Plaatsen” en “Bal Schoonmaken” van kracht. Wat houdt dat in: Plaatsen Een bal die op een kort gemaaid gedeelte door de baan ligt, mag zonder straf worden geplaatst binnen 15 cm van de plaats waar hij oorspronkelijk lag, maar niet dichter bij de hole. De […]

Nieuws

Heemskerkse klaverjas drive

21 november 2023

Vandaag deelnemer geweest van de eerste Klaverjas Drive op de maandag. Initiatiefnemer Ralph heeft er voor gezorgd dat wij op de golfloze maandag wat om handen kregen. Vanwege de lage opkomst was het voor een ieder waarschijnlijk natte voeten vrees. Mogelijk met de vraag of het wel gezellig zou zijn. Maar gelukkig waren er doorzetters […]