Nieuws

Zondag 28 augustus: veel golf successen, muziek en gezelligheid.

30 augustus 2022

Na twee voorrondes strokeplay werden op zondag 28 augustus de finale rondes gespeeld onder prima omstandigheden. Het weer heeft ons in de twee weekenden sowieso niet in de steek gelaten en de baan lag er heel goed bij. Ook de greens waren goed gemaaid en snel.

Na afloop van de wedstrijden werden naast de strokeplay kampioenen ook de NGF competitie kampioenen gehuldigd. Een prominente plaats werd ingenomen door onze jeugd kampioenen. Onze jeugd leden hebben mooie prestaties neergezet, onder begeleiding van onze PGA Holland jeugdcoach Jos Douwma. En laten we vooral het landskampioenschap van het PAR3 mixed team niet vergeten!

DJ René Lust zorgde voor de muziek tijdens de huldigingen en nog lang daarna.  Dat zorgde er voor, dat het gezellig druk was op het terras.

 

Uitslag strokeplay kampioenschap Dames:
De eerste plaats was voor Ellen Crabbendam met 243 slagen
Runner-up werd Patricia Hogerheijde met 246 slagen

 

Uitslag strokeplay kampioenschap Heren Senioren:
De eerste plaats was voor Tom Groen met 246 slagen
Runner-up werd Willem Tigelaar met 251 slagen

 

Uitslag strokeplay kampioenschap Heren < 50:
De eerste plaats was voor Alex Been met 240 slagen
Runner-up werd Martin de Jong met 242 slagen

 

De leaderboards vind je in de ledenomgeving op deze website. Log in met je lidcode.
Kies in het menu: meerronde

 

Onze kampioenen van de NGF competitie 2022 en de jeugdkampioenen 18 holes 2021:

Dames 2

Heren 1

Heren 3

Jeugd 18 holes 2021

Jeugd PAR3 jeugd met hun trainer Jos Douma


PAR3 mixed werd niet alleen kampioen, maar veroverde ook de landstitel.

Recent nieuws

Nieuws

Nieuws

TPR hindernis “Boomvakken” Baan weer Q

17 mei 2024

De definitie van “Hindernis” zoals gemeld in de plaatselijke regels van de Heemskerkse Golfclub wordt uitgebreid met: “Alle niet gemaaide boomvakken zijn rode hindernissen en de grens van de hindernis is daar waar het gras wel gemaaid is (op rough hoogte).” Als die grens niet duidelijk is geldt de contour van het boomvak. Als een […]

Nieuws

25 mei Open Dag Heemskerkse Golfclub

13 mei 2024

Zaterdag 25 mei, van 10 tot 12 uur organiseren we als Heemskerkse Golfclub weer een open dag. Ideaal voor iedereen (jong en oud) die eens kennis wil maken met deze populaire sport én deze gezellige golfclub. We maken er een leuke ochtend van! Uiteraard leren we je de beginselen van de golfsport (golfclubs en golfleraren […]

Nieuws

Indeling Foursome during the Season 2024

9 mei 2024

Het is zover! Na een aantal jaar wordt dit jaar weer de Foursome during the Season gespeeld. De indeling is gemaakt. In tegenstelling tot voorgaande jaren worden de voorrondes dit jaar gespeeld in poules van 3 tot 4 koppels. Na de poule fase volgt er een kwartfinale, halve finale en de finale. De nummers 1 […]