Nieuws

Zondag 28 augustus: veel golf successen, muziek en gezelligheid.

30 augustus 2022

Na twee voorrondes strokeplay werden op zondag 28 augustus de finale rondes gespeeld onder prima omstandigheden. Het weer heeft ons in de twee weekenden sowieso niet in de steek gelaten en de baan lag er heel goed bij. Ook de greens waren goed gemaaid en snel.

Na afloop van de wedstrijden werden naast de strokeplay kampioenen ook de NGF competitie kampioenen gehuldigd. Een prominente plaats werd ingenomen door onze jeugd kampioenen. Onze jeugd leden hebben mooie prestaties neergezet, onder begeleiding van onze PGA Holland jeugdcoach Jos Douwma. En laten we vooral het landskampioenschap van het PAR3 mixed team niet vergeten!

DJ René Lust zorgde voor de muziek tijdens de huldigingen en nog lang daarna.  Dat zorgde er voor, dat het gezellig druk was op het terras.

 

Uitslag strokeplay kampioenschap Dames:
De eerste plaats was voor Ellen Crabbendam met 243 slagen
Runner-up werd Patricia Hogerheijde met 246 slagen

 

Uitslag strokeplay kampioenschap Heren Senioren:
De eerste plaats was voor Tom Groen met 246 slagen
Runner-up werd Willem Tigelaar met 251 slagen

 

Uitslag strokeplay kampioenschap Heren < 50:
De eerste plaats was voor Alex Been met 240 slagen
Runner-up werd Martin de Jong met 242 slagen

 

De leaderboards vind je in de ledenomgeving op deze website. Log in met je lidcode.
Kies in het menu: meerronde

 

Onze kampioenen van de NGF competitie 2022 en de jeugdkampioenen 18 holes 2021:

Dames 2

Heren 1

Heren 3

Jeugd 18 holes 2021

Jeugd PAR3 jeugd met hun trainer Jos Douma


PAR3 mixed werd niet alleen kampioen, maar veroverde ook de landstitel.

Recent nieuws

Nieuws

Nieuws

Laatste Maandbeker wedstrijd onder prima omstandigheden

3 oktober 2022

Het weer was heerlijk, de golfbaan prachtig en de horeca uitstekend! Zondag 2 oktober is de 8ste en laatste Maandbekerwedstrijd gespeeld. Deze werd, net als in 2021, gesponsord door Broekhuis Heemskerk. Broekhuis had weer voor mooie prijzen gezorgd voor de winnaar. De weersomstandigheden waren buitengewoon goed. In tegenstelling tot eerdere voorspellingen in de voorafgaande weken. […]

Nieuws

De 7e maandbeker wedstrijd zondag 18 september 2022

23 september 2022

Deze maandbeker wedstrijd werd gesponsord door WIBA schilderwerken BV. Wiba heeft er ook voor gezorgd dat ons clubhuis weer mooi in de verf zit Het weer zat niet erg mee, er waren wat flinke buien, gelukkig was er geen wind, dus onder je paraplu bleef je nog enigszins droog. Regen kleding had je die dag […]

Nieuws

Indeling NGF competitie 2023

Beste competitie spelers, Hierbij de indeling voor het komende competitie seizoen van 2023. Veel succes samen met je team, veel plezier en geniet ervan. HGC NGF comp 2023